środa, 26 listopada 2014

MY WISHLIST FROM CHOIES
1. KLIK


  
Witam wszystkich w połowie długiego i chłodnego tygodnia ! Jak tam u Was? Przyznać się u kogo spadł już śnieg? :)

U mnie jak zawsze praca, praca i jeszcze raz praca. Tak mało jest tych dni, w których mogę oddać się tylko przyjemnościom. Cóż, przecież to wszystko daję niesamowitą satysfakcję. Swoją drogą jak ten czas szybko ucieka! Już niedługo koniec listopada a co za tym idzie? Wielkie wyczekiwanie świąt. Uwielbiam ten klimat. Świecące ozdoby na każdym kroku, lampki i zapach mandarynek, które wyjątkowo smakują tylko w tym okresie. To będą pierwsze święta spędzone w nowym miejscu. Więc jeszcze bardziej nie mogę doczekać się, kiedy upiększę mieszkanie tymi wszystkimi świątecznymi symbolami. Magia!
Do świąt jeszcze wrócę, a tymczasem ten okres równa się wiele imprez, spotkań rodzinnych i spotkań z przyjaciółmi. Warto więc powoli rozejrzeć się za kreacjami na te okazję. Jak Wam idą poszukiwania? Czy może jeszcze nie zaczęłyście ?:)

Ja powoli zaczynam, z racji tego, że ostatnio nie mam czasu, by chodzić po sklepach to idealnym rozwiązaniem stał się internet i sklepy internetowe.
Przeglądając tysiące stron, natknęłam się na sklep Choies. I wiecie co? Znalazłam masę sukienek, które wpadły mi w oko. Świetne ceny, darmowa przesyłka-superZ tym że po raz kolejny mam dylemat, na co się zdecydować. Poniżej znajdziecie listę tych, które w jakiś sposób mnie urzekły. Piszcie w komentarzach, który numer podbił Wasze serducho!

Jeśli chcecie obejrzeć więcej propozycji sklepowych, klikajcie ---> SKLEPMoże znajdziecie coś dla siebie. 

Liczę na Waszą pomoc! I życzę Wszystkim przeogromnej ilości uśmiechu i pogody ducha! ♥


2. KLIK


3. KLIK

4. KLIK
5. KLIK

6. KLIK7. KLIK

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz♥

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny